JustBUILD

Po prostu buduj.

XX3

Altana

Twoje wymarzone miejsce w ogrodzie. Do wypoczynku, do zabawy, do spotkania z przyjaciółmi.

Wiata

Poczuj się bezpiecznie mając dach nad głową. Wspaniałe schronienie przed pogodą, jak i niepogodą.

xx2g
_____2

Zabawa

Radość która nie ma końca. Zabawa pełna uśmiechu. Wspomnienia wspólnych chwil na zawsze.

Co sprawia, że tylko JustBUILD to JustBuild?

Ikona_konfiguracja

Konfiguracja

Usiądź wygodnie i zacznij komponować. Wybierz opcje których potrzebujesz. Ty decydujesz jak będzie wyglądał finalny produkt. Wizualizacje i podpowiedzi ułatwiają podjęcie właściwej decyzji, a animacja 3D pokazuje konstrukcję w czystej formie. Stwórz Swój projekt już teraz.

Ikona_prostota

Prostota

Wykonanie konstrukcji z justBUILD jest po prostu proste. Krok po kroku pokazujemy jak wykonać poszczególne elementy, a następnie jak je zmontować. Wszystko zilustrowane widokami 2D i 3D, abyś mógł po prostu budować. Nigdy wcześniej nie było to takie proste. Sprawdź i przekonaj się Sam.

Ikona_zestawienia

Precyzja

Precyzja jakiej oczekujesz. Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, aby oferować produkt na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy tworzymy z dokładnością do 1mm, a następnie składamy z nich całą konstrukcję. Krok po kroku. Z dbałością o detale. Wszystko po to, abyś poczuł radość jaką daje budowanie.

Lubisz przystąpić od razu do działania?  Nie lubisz przygotowywać listy zakupów? Mamy coś dla Ciebie. W zestawieniach znajdziesz spis wszystkich materiałów i łączników potrzebnych do budowy. Każdy element ma podane parametry techniczne i liczbę sztuk. Po prostu buduj. 

Ikona_bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Czuj się bezpiecznie. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby wytrzymać obciążenie wiatrem huraganowym. Podajemy informacje o ilości śniegu jaka może bezpiecznie zalegać na dachu oraz obciążenia jakie są przekazywane na fundament. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.

_format pdf

Cyfrowy format

Zawsze w zasięgu ręki

czytaj więcej >

_natychmiastowa dostawa

Ekspresowa dostawa

Natychmiast po zakupie

czytaj więcej >

Często zadawane pytania

Ze względu na szeroki wybór dostępnych rozwiązań w zakresie pokrycia dachu, nie narzucamy konkretnego rozwiązania. Pokrycie dachu powinno być dostosowane do wybranego kąta nachylenia dachu. Informacje na temat zalecanych wartości kąta nachylenia dachu dla konkretnych rozwiązań systemowych, można uzyskać u producenta danego rozwiązania. W zależności od kąta nachylenia dachu można stosować między innymi takie pokrycia jak gont bitumiczny, papa, blachodachówka, blacha, dachówka ceramiczna, dachówka cementowa. Maksymalny ciężar pokrycia nie może przekraczać 65kg/m².

Nie. Na stronie JustBUILD.com można skonfigurować i zakupić opracowania cyfrowe w formacie PDF.

Nie. Na stronie JustBUILD.com można skonfigurować i zakupić opracowania cyfrowe w formacie PDF. Nie sprzedajemy wersji papierowych produktów. Zalecamy korzystanie z wersji cyfrowej produktu. W ten sposób pomagasz chronić środowisko.