Altana MARTA

Od 97,00 zł

Wariant A

Dodatki

Konstrukcja

Wymiary

Poczuj wolność wyboru

Wybierz co potrzebujesz i naciśnij Przechodzę dalej

x2aag1d

Podłoga

+ 19 zł

Marta_30_04

Barierka IXI

+ 17 zł

Wariant 0

+ 0 zł

Wariant 1

+ 19 zł

previous arrow
next arrow
Slider

W JustBuild możesz dostosować rodzaj zabudowy do swoich potrzeb. Potrzebujesz więcej prywatności, wybierz ażurową zabudowę ścian. Potrzebujesz zaznaczania przestrzeni, wybierz jedną z dostępnych opcji barierek. Jeśli natomiast uwielbiasz niczym nieskrępowaną przestrzeń, wybierz opcję bez zabudowy. Chcesz skorzystać z kilku opcji, po prostu je zaznacz. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Zawartość projektu

Ikona_zestawienia

Zestawienia

Znajdziesz tutaj spis wszystkich materiałów potrzebnych do zbudowania konstrukcji. Każdy element w zestawieniu ma podany przekrój, długość, liczbę sztuk oraz powierzchnię malowania. Zestawienie zawiera spis łączników montażowych.

zawartosc_przygotowanie

Wykonanie

Wykonanie konstrukcji z justBUILD jest po prostu proste. Krok po kroku pokazujemy jak wykonać poszczególne elementy. Etapy wykonania podzielone są na proste czynności takie jak oznaczanie, cięcie, wiercenie, a wszystko to pokazane w widoku 2D i 3D.

zawartosc_montaz

Montaż

Montaż konstrukcji z justBUILD jest po prostu prosty. Pokazujemy krok po kroku jak zmontować poszczególne elementy oraz jakich łączników i gdzie użyć. Wszystko w widokach 2D i 3D, abyś mógł poczuć radość budowania.

zawartosc_metryka3

Metryka

Tutaj znajdziesz informacje o ilości śniegu jaka może bezpiecznie zalegać na dachu oraz prędkości wiatru, na jaką zaprojektowana jest konstrukcja. Metryka zawiera szkic rozmieszczenia punktów oparcia konstrukcji i wartości sił przekazywanych przez konstrukcję na fundament.

_format pdf

Cyfrowy format

Zawsze w zasięgu ręki

_natychmiastowa dostawa

Ekspresowa dostawa

Natychmiast po zakupie

Często zadawane pytania

Ze względu na szeroki wybór dostępnych rozwiązań w zakresie pokrycia dachu, nie narzucamy konkretnego rozwiązania. Pokrycie dachu powinno być dostosowane do wybranego kąta nachylenia dachu. Informacje na temat zalecanych wartości kąta nachylenia dachu dla konkretnych rozwiązań systemowych, można uzyskać u producenta danego rozwiązania. W zależności od kąta nachylenia dachu można stosować między innymi takie pokrycia jak gont bitumiczny, papa, blachodachówka, blacha, dachówka ceramiczna, dachówka cementowa. Maksymalny ciężar pokrycia nie może przekraczać 65kg/m².

Nie. Na stronie JustBUILD.com można skonfigurować i zakupić opracowania cyfrowe w formacie PDF.

Nie. Na stronie JustBUILD.com można skonfigurować i zakupić opracowania cyfrowe w formacie PDF. Nie sprzedajemy wersji papierowych produktów. Zalecamy korzystanie z wersji cyfrowej produktu. W ten sposób pomagasz chronić środowisko.

Materiały konstrukcyjne

Konstrukcja została zaprojektowana z drewna klasy C24 wg EN 338: 2009.
Łączniki stosowane w konstrukcji: wkręty ciesielskie, gwoździe i śruby.
Wszystkie materiały zastosowane do wykonania konstrukcji powinny posiadać stosowane aprobaty i dopuszczenia do stosowania w budownictwie.

Fundamenty

Ze względu na różne warunki gruntowe mogące wystąpić w miejscu budowy, w dokumentacji nie przedstawiono konkretnego rozwiązania wykonania fundamentów. W zależności od występujących warunków oraz okresu użytkowania należy zastosować rozwiązanie w postaci fundamentów punktowych, liniowych lub płytowych. Wartości sił maksymalnych przekazywanych przez konstrukcję na fundament przedstawione zostały w Metryce projektu. W celu dobrania odpowiedniego rozwiązania należy zasięgnąć porady u osób posiadających stosowną wiedzę w tym zakresie. Należy spełnić odpowiednie warunki objęte przepisami prawa stosowanie do miejsca lokalizacji.

Rodzaj pokrycia

Ze względu na szeroki wybór dostępnych rozwiązań w zakresie pokrycia dachu, w dokumentacji nie narzuca się konkretnego rozwiązania. Pokrycie dachu powinno być dobrane do kąta nachylenia dachu. Informacje na temat zalecanych wartości kąta nachylenia dachu dla konkretnych rozwiązań pokrycia dachowego, można uzyskać u producenta danego rozwiązania. W zależności od kąta nachylenia dachu można stosować takie pokrycia jak gont bitumiczny, papa, blachodachówka, blacha, dachówka zakładkowa ceramiczna i cementowa. Konstrukcja została zoptymalizowana pod pokrycia o ciężarze nie przekraczającym 65kg/m².

Bezpieczeństwo

Konstrukcja została zaprojektowana tak aby przenieść obciążenie wiatrem huraganowym [wg H. Lorenc’a], którego prędkość na wysokości 10 metrów nie przekracza 93km/h. Do obliczeń przyjęto wartość charakterystyczną obciążenia śniegiem gruntu 90kg/m². W Metryce projektu podano maksymalną grubość pokrywy śnieżnej jaka bezpiecznie może zalegać na dachu. Konstrukcja została zaprojektowana w sposób zapewniający nie przekroczenie stanów granicznych nośności.

Informacje dodatkowe

Opracowanie można wykorzystywać jedynie do użytku prywatnego.