Altana w Twoim ogrodzie

Skomponuj swoją

Altana MARTA

Piękno tkwi w prostocie

Od 97 zł

Altana Estera

Nieprzemijająca klasyka

Od 97 zł

Co sprawia, że JustBuild to JustBuild?

Konfiguracja

Ikona_konfiguracja

Usiądź wygodnie i skomponuj Swój produkt. Wybierz opcje których potrzebujesz. Ty decydujesz jak będzie wyglądał finalny produkt. Wizualizacje i podpowiedzi ułatwiają podjęcie właściwej decyzji, a na animacji 3D możesz zobaczyć finalną konstrukcję.

Prostota

Ikona_prostota

Wykonanie konstrukcji z justBUILD jest po prostu proste. Instrukcje pokazują jak krok po kroku wykonać poszczególne elementy, a następnie jak je zmontować. Wszystko pokazane w widokach 2D i 3D, abyś mógł po prostu budować.

Zestawienia

Ikona_zestawienia

Znajdziesz tutaj spis wszystkich materiałów potrzebnych do zbudowania konstrukcji. Każdy element w zestawieniu ma podany przekrój, długość, liczbę sztuk oraz powierzchnię malowania. Zestawienie zawiera spis łączników montażowych.

Bezpieczeństwo

Ikona_bezpieczenstwo

Czuj się bezpiecznie. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby wytrzymać obciążenie wiatrem huraganowym. W metryce projektu znajdziesz informacje o ilości śniegu jaki może zalegać na dachu oraz parametrach materiałów jakie należy użyć do budowy.

Często zadawane pytania

Ze względu na szeroki wybór dostępnych rozwiązań w zakresie pokrycia dachu, w projekcie nie narzuca się konkretnego rozwiązania. Pokrycie dachu powinno być dostosowane do wybranego kąta nachylenia dachu. Informacje na temat zalecanych wartości kąta nachylenia dachu dla konkretnych rozwiązań systemowych, można uzyskać u producenta danego rozwiązania. W zależności od kąta nachylenia dachu można stosować między innymi takie pokrycia jak gont bitumiczny, papa, blachodachówka, blacha, dachówka zakładkowa ceramiczna i cementowa. Konstrukcja została zoptymalizowana pod pokrycia o ciężarze nie przekraczającym 65kg/m².

Nie. Na stronie JustBUILD.com można skonfigurować i zakupić opracowania cyfrowe w formacie PDF. Nie sprzedajemy produktów fizycznych.